Если понравилась эта страница - нажмите кнопку социальной сети, где Вы зарегистрированы, этим очень поможете проекту.

Про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ РАЙОН

СТАРОКОЗАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

сільського голови

Про проведення перевірки, передбаченої Законом України

«Про очищення влади»

                         

Відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною 3  і 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 року № 563, Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 року № 1025-р:

1.Провести  перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади», стосовно посадових осіб Старокозацької сільської ради, визнавши днем початку перевірки 28.11.2016 року. 

2.Визначити секретаря сільської ради Тупицю Наталю Михайлівну відповідальною за проведення перевірки щодо посадових осіб місцевого самоврядування, що підлягають перевірці.

3.Секретарю сільської ради Тупиці Н.М. забезпечити ознайомлення з цим розпорядженням посадових осіб сільської ради, що підлягають перевірці:

-         Цепак Тетяну Григорівну, юрисконсульта сільської ради;

-         Сердюк Тетяну Анатоліївну, державного реєстратора;

-         Дуднакову Дар’ю Леонідівну, спеціаліста з земельних питань сільської ради.

4.Посадовій особі місцевого самоврядування, стосовно якої здійснюється перевірка, у встановлений Законом термін подати власноручно написану заяву про те, що до неї застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною 3 або 4 статті 1 закону України «Про очищення влади», та про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо неї за формою згідно з додатком 1 або 2 до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборони, передбачених частинами 3 і 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 16.10.2014 року № 563, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, копію трудової книжки, копію документа, що підтверджує реєстрацію у державному реєстрі фізичних осіб-платніків податків, а також копію паспорта громадянина України.

5.Попередити посадову особу місцевого самоврядування, стосовно якої здійснюється перевірка про те, що неподання нею заяви, зазначеної у пункті 4 цього розпорядження, або повідомлення нею у заяві про застосування до них заборони, визначеної частиною 3  або 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», є підставою для звільнення із займаної посади.

6.Секретарю сільської ради Тупиці Н.М. забезпечити оприлюднення цього розпорядження в день його видання.

7.Контроль за виконанням цього розпорядження залишити за собою.

Сільський голова                                                 В.В.Бойко

с. Старокозаче

28 листопада 2016 р.

№ 45-о/д 

 

Rozporiadgenia 2 1

Rozporiadgenia 2 2

Добавить комментарий

Главное: сначала идут последние сообщения!!!
Раздел комментариев. Просто нажимаете мышкой на окошко ввода комментария, появляется курсор (это такая мигающая палочка) и излагаете свои мысли. Вверху окошка смайлики, их можно вставить в текст, чем подчеркнуть интонацию написанного. Нажимаете "Отправить" - Ваш комментарий появляется чуть выше, в списке комментариев. Поверьте, нам действительно важно Ваше мнение. Просьба только быть корректным. Опять плюсик, если Вы зарегистрированный пользователь: чуть выше окошка ввода комментария будет надпись "Подписаться на уведомления о новых комментариях". Если нажать её, то на Вашу электронную почту будут приходить письма в случае появления новых комментариев на этой странице. То есть Вы сразу узнаете, что Вам кто-то ответил.

Additional information